Terug

Maclocks Universele Tablet vloerstandaard

  • Universele Tablet vloerstandaard
  • Universele Tablet vloerstandaard
  • Universele Tablet vloerstandaard
  • Universele Tablet vloerstandaard

Choose from:

Besteld op werkdag voor 16:00, volgende dag geleverd

  • SKU: 1774
  • Artikelcode: 147B

€385,99
(€ 319,- Excl. btw)

  • Gratis verzending TooltipBinnen Nederland en België geldt altijd gratis verzending
  • De specialist in tablet bevestiging
  • Voor consumenten en bedrijven
  • Showroom zakelijke afnemers
Placeholder9,2

332 Reviews

“Uitstekende service en snelle levering!”

Productomschrijving

Maclocks Universele Tablet vloerstandaard

De Cling verstelbare vloerstandaard is ontworpen om te werken met alle iPad-modellen met slechts één apparaat! Deze bijgewerkte versie is compatibel met verschillende tabletmodellen en -formaten, waardoor het een bijna universele tabletbeveiligingsoplossing is. Het beveiligen van uw tablet is een opnieuw ontworpen beugelklem en VESA-montagebasis. De meest opvallende update is dat de houder nu kabelbeheer en verborgen schroefgaten bevat. De Cling-beugel kan nog steeds draaien tussen staande en liggende modus en de installatie is snel en eenvoudig.

Deze verstelbare tabletbeveiligingsstandaard is perfect voor stand-alone kiosken, tentoonstellingen, conferenties, verkooppunten, verkooppunten en voor klantinteractie. De beveiligingsoplossingen van Maclocks worden wereldwijd gebruikt door toonaangevende banken, luchtvaartmaatschappijen, restaurants en hotelketens, ziekenhuizen en overheidsinstanties.

De standaard is gemaakt van hoogwaardig aluminium met een gietijzeren basis voor maximale stabiliteit met een aantrekkelijke styling. Ze zijn ontworpen door enkele van 's werelds toonaangevende ingenieurs in het veld. De standaard heeft een compartiment onder de behuizing waarin de oplaadkubus kan worden opgeborgen, evenals aftermarket-opladers, bij gebruik met het universele netsnoer van Maclock (apart verkrijgbaar). Deze functie biedt een aantrekkelijke en veilige oplossing om diefstal van de power cube te voorkomen. De standaard kan ook verder van stopcontacten worden geplaatst, omdat deze niet beperkt is tot de duurzaamheid of beperkte lengte van de USB-kabel.

De standaard kan op verschillende hoogtes worden opgesteld (inbus nodig, niet vrij instelbaar) : 39 "- 45" / 100 cm - 115 cm. 
KLEUR: ZWART

- Compatibel met tablets 7 "- 13"
- In hoogte verstelbare vloerstandaard
- Draait tussen oriëntatiemodi
- Sabotagebestendig ontwerp
- Veilig kabelbeheer


Tabletcompatibiliteit:
Tabletten tot 13 ”Schermen
Maximale afmeting: 8,50 ”/ 216 mm
Minimale afmeting: 6,50 ”/ 165 mm
Maximale dikte: 0,36 "/9,3 mm

Universele Cling Verstelbare Standaard Omvat:
Universele tabletbevestiging
Verstelbare vloerstandaard
Afstel- / spangereedschap

 

 

 

Product tags

Reviews

Gerelateerde producten

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Universele Tablet vloerstandaard

    Universele Tablet vloerstandaard

    € 385,99 (€ 319,- Excl. btw)

    Tabletsolution 9.2 / 10 - 332 Reviews @ Kiyoh
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »